Fotografia ślubna Łęczna 

Wykonamy profesjonalny i wyjątkowy reportaż z Waszego ślubu. Zapraszamy również na sesje rodzinne, ciążowe i noworodkowe.


Przejdź do kontaktu

Profesjonalna fotografia ciążowa w studiu i w plenerze! Zapraszamy klientów z Łęcznej i okolic na niezapomniane sesje ciążowe.

Poczęcie dziecka jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu każdej pary. Moment ogromnej radości i ekscytacji zamienia się w długi czas oczekiwania na przyjście na świat naszego skarbu. Warto by było uwiecznić ten czas oczekiwania na fotografii.

Profesjonalna fotografia ciążowa Łęczna

Sesja zdjęciowa kobiet w ciąży foto by pixabay.com/dw-lifestylefotografie

Profesjonalna sesja zdjęciowa będzie świetną pamiątką dla obojga rodziców. Przez lata będzie nam przypominać o przygotowania do przyjścia na świat dziecka i pełnym emocji oczekiwaniu na jego poczęcie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przyszłych rodziców dołączyłem do swojej oferty wykonywanie profesjonalnych sesji zdjęciowych w studiu fotograficznym i w plenerze, na których uchwyceni są zostaną przyszli rodzice.

Profesjonalna fotografia ciążowa Łęczna

Dzięki wysokiej klasy aparatom fotograficznym posiadającym najwyższej klasy obiektywy wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, której w głównej mierze kierujemy do mieszkańców Łęcznej, Lublina i całego województwa lubelskiego – termin i koszty dojazdu do wcześniejszego ustalenia.