Fotografia ślubna Łęczna 

Wykonamy profesjonalny i wyjątkowy reportaż z Waszego ślubu. Zapraszamy również na sesje rodzinne, ciążowe i noworodkowe.


Przejdź do kontaktu

Fotografia dziecięca idealna pamiątka na długie lata

Zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości sesji zdjęciowych w studiu fotograficznym i plenerze. Posiadamy najwyżej klasy aparaty, obiektywy i lampy, które idealnie zdają egzamin w niemal każdych warunkach. Dodatkowo przy wykonywaniu sesji zdjęciowych wykorzystujemy profesjonalne tła. Po licznych namowach ze strony naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę. Właśnie dlatego pojawiała się w niej Fotografia dziecięca.

Fotografia dziecięca Łęczna

Dziecięca sesja zdjęciowa Łęczna fot by pixabay.com/jarmoluk

Fotografia dziecięca oferta specjalna!

 

Nasza oferta została przygotowana z myślą o potrzebach rodziców i ich dzieci. W jej skład wchodzą wysokiej Właśnie dlatego znalazły się w niej specjalnie zakupione przez nas do tego celu stroje karnawałowe, przebrania i zabawki, które mają dodać naszym zdjęciom dodatkowego uroku i umilić dzieciom czas spędzony przed obiektywem aparatu. Gotowe zdjęcia przekazujemy rodzicom na płycie, lub wywołujemy i umieszczamy w albumie, który będzie idealną pamiątką dla całej rodziny.

Dodatkowe informacje na temat wysokiej jakości zdjęć i sesji zdjęciowych znajdziecie Państwo na stronie http://sandra-kuba.pl