Fotografia ślubna Łęczna 

Wykonamy profesjonalny i wyjątkowy reportaż z Waszego ślubu. Zapraszamy również na sesje rodzinne, ciążowe i noworodkowe.


Przejdź do kontaktu

Fotografia ślubna Łęczna – kontakt

strona w budowie

Fotografia ślubna, to moja pasja. Od wielu lat przemykam po ulicach z aparatem fotograficznym i pstrykam fotki przy każdej możliwej okazji. Wykonuje wyjątkowe i niezapomniane sesje zdjęciowe, dzięki którym będziecie wracać pamięcią do tego jedynego w swoim rodzaju dnia. Dnia, który być może będzie najważniejszym w Waszym wspólnym życiu.

Jako fotograf ślubny z Łęcznej wykonałem wiele udanych sesji zdjęciowych dla par z naszego miasta, ale również z Lublina i Lubartowa. Zapraszam do kontaktu wszystkie pary poszukujące wyjątkowych ujęć. W mojej ofercie znajdziecie państwo:

Zapewniam wysokiej jakości wydruki zdjęć z naszej wspólnej sesji. Standardowo otrzymujecie ode mnie album lub wysokiej jakości fotoksiążkę z odbitkami w umówionej ilości. Wszystkie pozostałe kadry otrzymujecie na płycie dvd opakowanej w atrakcyjnym, wysokiej klasy opakowaniu. To doskonała pamiątka do której z chęcią będziecie wracać w swoim życiu wielokrotnie.

Fotografuje zamiennie dwoma aparatami marki Canon. Dysponuje kilkoma obiektywami o dużej jasności, a także lampą błyskową i zewnętrznym źródłem światła. Dzięki temu fotografie zyskują na jakości.

Nie tylko fotografia ślubna – przenośne studio foto

Dysponuję przenośnym studio fotograficznym, dzięki któremu jestem e stanie wykonać wysokiej jakości zdjęcia również u państwa w domu. Takie profesjonalne zdjęcia studyjne stanowią wspaniałą pamiątkę dla całej waszej rodziny. Jest to forma fotografii zdobywająca ostatnio olbrzymią popularność. Osoby zainteresowane wykonaniem tego typu ujęć proszę o kontakt z min. dwu dniowym wyprzedzeniem. Po wykonaniu ujęć wszystkie wykonane przeze mnie kadry zostają poddane profesjonalnej obróbce graficznej, dzięki czemu będą wyglądać idealnie.

Na każdą sesję przychodzę z własnymi pomysłami, jednak jestem również otwarty na państwa sugestię. Gwarantuję, że razem stworzymy niezapomnianą atmosferę, która pomoże nam stworzyć idealne, klimatyczne zdjęcia.

Fotografia ślubna Łęczna – zapraszam do kontaktu

Fotografia ślubna Łęczna

Fotografia ślubna, to moja pasja. Uwielbiam uchwycać wspomnienia za pomocą aparatu. foto by pixabay.com | jarmoluk | CC0